Posledná šanca

Ahojte programátori a programátorky!

Tento týždeň sa snažíme pomaly uzatvárať predmet a pretavujeme vaše priebežné hodnotenia do hodnotení v IS Mais. Takže si v ňom môžete skontrolovať svoje dosiahnuté výsledky.

Rozhodli sme sa vám dať ešte jednu šancu. Poslednú šancu pre všetkých tých, ktorým sa nepodarilo získať zápočet (nech sú dôvody akékoľvek). Táto šanca bude vyzerať nasledovne:

  1. Koncom týždňa (hlavne po prepísaní všetkých zápočtov do Mais-u) spustíme ešte jedno zadanie.

  2. Zadanie bude trvať týždeň (to znamená 7 dní / 168 hodín / 10080 minút).

  3. Hodnotenie zadania bude silne binárne - ak bude vaše riešenie úspešné, dostanete z predmetu zápočet vo výške 51%! Ak bude vaše riešenie neúspešné, vaše hodnotenie predmetu sa nezmení (takže FX).

    Poznámka: Za úspešné riešenie sa považuje hodnotenie vo výške min. 51%. To tiež znamená, že ak získate vyššie hodnotenie, vo výslednom hodnotení predmetu to nič nemení - získate len 51% za predmet!

Priebeh zadania bude rovnaký, ako všetky predchádzajúce zadania, na ktorých ste robili:

  • vaše riešenia budete odovzdávať do git-u (čo môže byť problém pre tých, ktorí neurobili ani jeden commit počas semestra),
  • vaše riešenia budú kontrolované v pravidelných intervaloch prostredníctvom systému Aréna (čo môže byť problém pre tých, ktorí si mysleli, že im na to bude stačiť jeden deň),
  • a záverečná kontrola originality (čo môže byť problém pre tých, čo mali v kóde čo skrývať jeho zahmlievaním (obfuscate) alebo pre tých, ktorým “poradil kamarát”).

O termíne spustenia zadania vás budeme informovať na stránke ako aj na slack-u predmetu.